Tarrant obviněn z padesáti vražd, jeho oběti nikdo neviděl


Při podobných masových vraždách, jaká měla proběhnout i v novozélandském Christchurch a kterou měl spáchat Branton Tarrant, bývá běžné, že se z místa činu odváží těla obětí, což ovšem v případu střelby v Christchurch, nebyl ten případ.Přestože tedy neexistují žádné známky toho, že Tarrant vlastně někoho zavraždil, byl v minulých dnech obviněn rovnou z padesátí vražd a z 39 pokusů o vraždu.

Pokud tedy nejsou nikde žádní mrtví ani zranění, kromě pár jedinců bizarně potřísněných od údajné “krve”, zvláště když mrtvých a zraněných mělo být rovnou téměř devět desítek, je to neklamnou známkou operace pod falešnou vlajkou a toho, že se jedná o inscenaci.Na místech, kde došlo prokazatelně k  zabití většího počtu osob, se vždy nějaká mrtvá těla nachází a je taky dostupná dokumentace, která to potvrzuje.

Pro srovnání tak můžeme připomenout například massakr v Severní Osetii ve městě Beslam, kde v září roku 2004, bylo islámskými čečenskými separatisty zabito více jak 300 osob.Fotografie z místa činu pak jasně dokazují, že se zde mrtví opravdu nácházeli ve větším počtu.

Jako další příklad, kde se mrtví prokazatelně nacházeli, je případ střelby v nightclubu Pulse v Orlando na Floridě v červnu 2016, kde bylo zabito 49 osob a přes dalších padesát zraněno.I zde se objevil coroner a odvážel z místa činu mrtvá těla obětí.

Rovněž při střelbě v Las Vegas v říjnu 2017, kde Stephen Paddock usmrti střelbou ze svého pokoje v hotelu Mandalay Bay Resort na stadionu během hudebního festivalu Route 91 Harvest 59 osob a více než 500 zranil, se nacházeli mrtví a místní coroner měl zjevně dost práce.

Ani bombový útok spáchaný čečenským muslimským teroristou na maraton v Bostnu v dubnu 2013 nebyl vyjímkou a na místě útoku se prokazatelně nacházelo velké množství zraněných a mrtvých, a taky dost krve, která v Christchurch rovněž absentovala.

Při střelbě v Christchurch, ovšem naproti tomu nebyli viděni ani prokaztelně mrtví, ani zranění střelbou z útočné pušky a brokovnice, kterou měl Tarrant vraždit, ani coroner, který by odvážel těla obětí.Prostě nic.Zatímco tedy v jiných podobných případech nemají ani mainstreamové zdroje problém zobrazit odvážení těl obětí, v tomto případě žádný podobný materiál neexistuje, což v kombinaci s drakonickou kriminalizací videa ze střelby, jasně odhaluje celé pozadí tohoto případu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s