Kdo stojí za médii která štvala proti Trumpovi


To že drtivá většina světových masmédií, samozřejmě včetně těch amerických, podporovala téměř výhradně Trumpovu protikandidátku Hillary Clinton je všeobecně známo a přiznal to dokonce i mainstream.Co už ovšem mainstream nenapsal je to, kdo za těmito médii ve skutečnosti stojí, takže se jedná opět o manipulaci, která má skutečný stav těchto médií, ovládajících celosvětové veřejné mínění skrýt.Realita je totiž taková, že za  asi  96% všech světových médií stojí židovští majitelé, kteří kontrolují mainstreamová média a kontrolují i zábavní průmysl, včetně pořadů pro děti a mládež, což už je nutné tajit.

media2Největší mediální konglomerát je dnes Walt Disney Company, jehož předseda a CEO Michael Eisner, je Žid. Disney říše, zahrnuje několik televizních produkčních společností (Walt Disney televizi, Touchstone Television, Buena Vista Television), vlastní kabelovou síť s 14 miliony předplatitelů a dvě video produkční společnosti. Pokud jde o filmy,  Walt Disney Pictures Group v čele s Joe Rothem (také Žid), zahrnuje Touchstone Pictures, Hollywood Pictures a Caravan Pictures. Kromě toho, že má 225 přidružených stanic ve Spojených státech, je současně vlastníkem několika evropských televizních společností. Kabelová dceřiná společnost ABC, ESPN, je vedena prezidentem a generálním ředitelem Stevenem Bornsteinem, opět Židem.Sedm amerických Židů pak kolektivně kontroluje Turner Broadcasting System, CNN, MTV, Universal Studios, MCA Records, Geffen Records, DGC Records, GRP Records, Rising Tide Records, Curb/Universal Records, a Interscope Records.

Většina větších nezávislých novin je pak také ve vlastnictví Židů. Příkladem je mediální magnát Samuel I. “Si” Newhouse, který vlastní dva tucty deníků napříč celou Amerikou, kolekci Conde Nast časopisů, včetně Vogue, The New Yorker, Vanity Fair, Allure, GQ, vydavatelské firmy Random House, Knopf, Crown a Ballantine, mimo jiné kabelové televize s více než jedním milionem předplatitelů.Z velkých televizních stanic je pak v rukou Židů CBS, NBC, ABC, FOX, CNN, což jsou prakticky všechny ty významné, které mají nějaký vliv.Mezi židovskými vlastníky ovládané noviny pak patří Wall Street Journal, New York Times, Boston Globe, New York Daily News, Village Voice, New Times, Washington Post, San Francisco Chronicle, AOL-Time Warner Book Group, které maji dominantní vliv prakticky v celých USA.

V soupisu médií, která jsou ve vlastnictví a ovládána Američany židovského původu, by se dalo pokračovat ještě velmi dlouho a vydalo by to spíše než na krátký článek, na menší knihu.Jelikož tak v rukou židovských majitelů a ředitelů, je naprostá většina amerických novin a televizí (přestože Židů je v USA pouze asi jen 2% populace), včetně zábavního průmyslu, je zřejmé, jaká obrovská moc stála ve volební kampani proti Donaldu Trumpovi.Otázkou pak je, co bylo vlastně primárním cílem, ve snaze odstavit Trumpa a prosadit na pozici prezidenta USA další loutku v podobě Hillary Clinton.Byla to Trumpova podpora volného držení zbraní, které jsou jedinou zárukou svoboby, nebo něco jiného?To se můžeme jen domýšlet, nicméně to, že Hillary Clinton tvrdošíjně a především hloupě prosazovala zbraně omezit a že tato jednotná “protitrumpovská” židovská fronta vynaložila všechnu svou energii na to, aby jí cestu do Bílého domu zajistila, by tomu nasvědčovalo.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s