Rozsouzeno: Bartoš a Zemánek si od soudu odnesli rok podmíněně, za Herzlovy výroky o konečném řešení židovské otázky


Představitelé Národní demokracie Adam B. Bartoš a Ladislav Zemánek, byli před nedávnem obviněni za údajně protižidovský výrok u hrobu Anežky Hrůzové: „Na tomto místě byla o Velikonocích 1899 brutálně zavražděna nevinná dívka Anežka Hrůzová. Její smrt český národ semkla a s naléhavostí mu ukázala nutnost řešení židovské otázky. Židovská otázka nebyla dosud uspokojivě vyřešena.“

Národní-demokraté

K soudu došlo překvapivě brzy, už 16.3., a zatímco v případě mnohem důležitějších kauz, se soudního rozhodnutí nedočkáte ani po mnoha letech, tady si demokratura zjevně pospíšila.Oba obvinění byli shledáni vini, jelikož se podle soudu dopustili podněcování k nenávisti, což je oblíbený gumový paragraf, který lze použít prakticky kdykoliv a proti komukoliv a proto ho soudy demokratury, tak rády využívají.

Restriktivní orgány demokratury tak opět předvedly, jak umí dokonale přepisovat a překrucovat historii.Dost možná, že ani soudci ve skutečnosti nemají tušení, jaký má jimi stíhaný výrok už od dob Hezlových význam a vzhledem k desítky let trvající propagandistické masáži, se tomu ani moc nelze divit.

Pikantní na tom všem je, že demokratura se postarala o to, aby soudní líčení proběhlo co možná v tichosti, jelikož historické bláboly, na nichž celá její konstrukce vrávorá, není radno na veřejnosti moc rozmazávat.Bartoš i Zemánek, tak na tiskové konferenci oznámili, že proti rozsudku podají odpor a budou žádat hlavní líčení za účasti veřejnosti, na něž mají ze zákona nárok.Doufejme tedy, že toto není ještě konec, jelikož rozsudek je zatím nepravomocný.Když už demokratura chce takto absurdně a na základě gumových paragrafů odsuzovat, mělo by se těmto inkvizičním rozsudkům, dostat taky náležité pozornosti široké veřejnosti.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s