Zfalšovaná historie druhé světové války obrazem


Kromě smyšlených bajek o národním socialismu, které si někdo vycucal z prstu a vytvořil z nich dnes oficiálně platnou “historii”, se také falšuje dokumentační materiál, který má tyto bajky podpořit.S rozvojem internetu a informačních technologií vůbec, ovšem falzifikátoři naráží na poměrně velký problém, jelkož jejich fabrikace, se dají díky možnosti prohledat během několika málo sekund tisíce snímků dostupných na internetu a vzájemně je porovnat, velmi snadno objevit a odhalit.A tak dnes už víme, že mnohé fotografie na kterých byla postavena celá poválečná propaganda a které byly  vydávané dlouhá desetiletí za pravé, jsou ve skutečnosti primitivní podvrhy.

Na prvním snímku je originální fotografie z vlakového neštěstí v Dresden – Ohio z roku 1912, která ovšem není takto příliš známá, a stejná, už upravená forografie, která má představovat Sonderkomando při pálení údajných obětí plynových komor v Osvětimi – Treblince, kterou měl tajně pořídit očitý svědek a která je díky vytrvalé propagandě notoricky známá.Tato fotografie byla celá desetiletí propagandou prezentovaná jako pravá a někde se tak děje i dnes.Současně to něco vypovídá o spolehlivosti takzvaných očitých svědků, na jejichž výpovědích celá tato rádoby historie stojí a současně s nimi i padá.

ohio

 

 

 

 

 

 

 

 

Týdeník “Life” z 21/05/1945 psal: “Těla téměř 3000 dělníků-otroků byla pohřbena americkými vojáky.Tito mrtví pracovali v podzemní továrně na výrobě V1 a V2 raket”Ve skutečnosti tito mrtví byli oběťmi amerického teroristického útoku na Nordhausen dne 4. dubna 1945. I když byla válka téměř u konce, německá města byla i nadále bombardována.

nord

Tato fotografie, údajně střílejícího německého vojáka na matku s dítětem je notoricky známá.Ve skutečnosti voják střílí jiným směrem, fotka byla oříznuta.

russian

 

 

 

 

 

 

 

Komentář nizozemského týdeníku  VimNederlands (29/06/1991) zní: “krematorium tábora Majdanek – kontejnery od Cyklonu B”Ve skutečnosti tyto kontejnery jsou pohřební urny na popel zpopelněných osob.

zyclon

Tito mrtví byli označováni protiněmeckou propagandou ještě nedávno, jako oběti německých jednotek na východní frontě.Tyto a další podobné fotografie, byly dokonce součástí podvodné propagandistické výstavy “zločiny Wehrmachtu”, po odhalení byla výstava zrušena.Ve skutečnosti jsou tyto oběti následkem řádění NKVD ve městě Zloczow a jedná se většinou o Ukrajince.Tato protiněmecká propaganda jednoduše všechny povražděné civilisty, připisuje na vrub německým jednotkám, nicméně skutečnost je taková, že se  jedná o oběti Stalinovy politiky a jeho tajné policie.

nkvd

To, že válečná a politická propaganda, se nezastaví před žádnou mystifikací, a že první obětí války je pravda, není nic nového, ani překvapivého a děje se to i dnes.Nicméně, že ještě po více jak sedmdesáti letech od konce druhé světové války, je nutné falšovat historii prostřednictvím těchto padělků jasně naznačuje, že je stále co skrývat a že bolševická válečná propaganda je pro demokraturu, která tyto podvrhy ještě dnes  šíří, stále aktuální a vítaná.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s