Národní demokraté půjdou před soud, za Herzlův výrok o konečném řešení židovské otázky


Jak už jsme psali letos v lednu, byli dva představitelé Národní demokracie Adam B. Bartoš a Ladislav Zemánek, obviněni kvůli výrokům nad hrobem Anežky Hrůzové.Jak dnes informoval web vlasteneckenoviny.cz, 8. března 2016, podal jihlavský státní zástupce Mgr. Ivo Novák obžalobu k okresnímu soudu v Jihlavě a celá kauza, bude mít tedy nakonec soudní dohru.

Národní-demokraté

Po monstrprocesu s vydavatelem Mein Kampfu Zítkem, procesu s vydavateli Hitlerových projevů, jsme se tedy dočkali dalšího soudu, kde bude snaha v praxi ukázat, jak se aplikují gumové paragrafy, které si demokratura pro boj s nepohodlnými jedinci vyrobila.Tentokrát, jako závadný pro demokraturu, se státnímu zástupci na základě vypracovaného odborného posudku, jeví následující  výrok:

„Na tomto místě byla o Velikonocích 1899 brutálně zavražděna nevinná dívka Anežka Hrůzová. Její smrt český národ semkla a s naléhavostí mu ukázala nutnost řešení židovské otázky. Židovská otázka nebyla dosud uspokojivě vyřešena.“

Nejspíše se tedy jedná konkrétně o slovní  spojení “řešení židovské otázky”, které na různé omezené pravdoláskové aktivisty a další sluníčkáře, působí jako červený hadr na býka, tedy v tomto případě, spíše na vola.Je zde tedy zjevná snaha, kriminalizovat nicneříkající slovní spojení, které má údajně podle brněnského radního Bc. Michala Doležela, vybízet k „holocaustu“ a „masovému vyvražďování Židů“

Pan Doležel je tak zjevně odkojen mainstreamovými bláboly, které mají původ v desítky let staré propagandě, protože jinak by musel vědět, že jako jeden z prvních, použil ve svých poznámkách slovní spojení “konečné řešení židovské otázky” zakladatel sionismu a duchovní otec Izraele Theodor Herzl už koncem 19. století.Herzl ovšem nebyl zdaleka jediný židovský politik, který toto spojení použil.V roce 1898, tak Richard James Horatio Gottheil napsal, že asimilace Židů nesmí být  “konečným řešením židovské otázky”.V židovské ročence z roku 1915 se píše, že britští židé přijali politiku “konečného řešení židovské otázky”.Sionista Nahum Sokolow, psal v roce 1919 ve své knize History of Zionism: “Pokrok moderní civilizace může být považován za jakéhosi moderního Mesiáše pro “konečné řešení židovské otázky”“.Citace všech zdrojů, kde Židé toto spojení použili, by pak vydala na celou knihu.

Konečné řešení židovské otázky, tak není ničím jiným, než synonymem pro vytvořením samostatného židovského státu, o který sionisti počínaje Herzlovou vizí z 19. století, až do roku 1948 usilovali a čehož také, díky významné německé pomoci během třicátých let 20. století, více jak po půl století dosáhli.Tito všichni židovští politici včetně Herzla, tedy opravdu nevolali po “masovému vyvražďování Židů”, jak se domnívá pan Doležel.

Tento soudní proces tedy  bude další zkouškou, která prokáže, jestli dokáže zvítězit rozum a historická fakta, nad omezeností a bláboly, které šíří  hlásné trouby demokratury.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s