BKA “uklidňuje”: většina imigrantů se kriminality v Německu nedopouští


Mainstreamová sluníčková média, stále  ještě nehází flintu do žita a urputně se snaží, prakticky nenapravitelně zničenou reputaci přivandrovalců neevropských ras, v očích veřejnosti zachránit.Na iDnes tak vyšel článek, v kterém se píše, že přestože se imigrace v Německu podle BKA (Bundeskriminalamt) zvýšila o 440 procent, kriminalita se u imigrantů zvýšila “pouze” o 79 procent.

aclu-imprisonment

To vyjádřeno jasně a srozumitelně znamená, že trestnou činnost podle údajů BKA, páchá asi 15 – 20% z nich, ovšem podle neúplné statitiky, do které ještě nejsou  poslední měsíce, jaksi započteny.Přestože toto číslo není příliš potěšující a jak oficiální místa připouští, nejsou v něm započteny ani poslední měsíce minulého roku, snaží se článek přesvědčit, že kriminalita imigrantů je nízká.I když tak budem optimisticky vycházet z této neúplné statistiky a ignorovat i fakt, že policisté jsou často nuceni kriminalitu imigrantů přehlížet, je toto procento pořád zhruba 2 – 3x vyšší, než procento kriminálních činů spáchaných v České republice.Podle iDnes by jsme se tedy asi měli nechat kulturně obohatit, tím že nějaký ten desetitisíc těchto barevných kriminálníků přijmeme.

Dalším tvrzením, které nás má zřejmě uklidnit pak je, že většina imigrantů se kriminality nedopouští.To už musí každému, kdo úspěšně absolvoval základní školu, připadat jako vyložený výsměch.Většina, vyjádřeno procenty, je více jak 50%, takže skutečnost, že 50,1 % imigrantů se kriminality nedopouští, máme podle iDnes vnímat, jako skutečnost veskrze pozitivní.Většina černochů v USA se například taky kriminality nedopuští, přesto je tato kriminalita několikanásobně vyšší, neuž u bílých Američanů.Mainstreamová média ve službách demokratury, se tak z nás těmito manipulacemi, pokouší dělat idioty.

Advertisements

One thought on “BKA “uklidňuje”: většina imigrantů se kriminality v Německu nedopouští

  1. Ano, samozřejmě jsou zločiny u každé národností skupiny na světě. Ale nechtěl bych, aby se kvůli některým zločinců, aby se pronásledovalo a diskriminovalo nebo zabíjelo celé národy nebo rasy, je už dost. Bez ohledu, zda zločin je kým víc spáchán, tak je pokrytecké, že jsou takhle dvě stejná znásilnění žen, jeden od Evropského útočníka, jeden od třeba Indického. A zatímco u toho prvního lidé málo reagují a nebo chtějí vězení na vlastní náklady (předtím chtěli trest smrti jako u ostatních podobných útoků), tak u toho druhého útočníka nechtějí ani moc pomstu na toho konkrétního útočníka, ale chtějí genocidu celého národa, odkud pochází ten útočník. Dva stejné útoky a lidé reagují jinak. To je pokrytectví. Pak se nedivím, že Švédsko raději neurčuje národnost zločinců. A o tom, že ženu znásilní někdo, kdo jí zná, to už lidi na celém světě vůbec nezajímá. Dokonce něco z toho bylo v Evropě donedávna legální. Pokud si myslíte, že takové útoky jsou v pořádku, zatímco jiné jsou na genocidu, tak pak máte stejné myšlení, jako ti Vaši “milovaní” muslimové, černoši, indové, atp. VŠECHNA ZNÁSILNĚNÍ JSOU ŠPATNÁ! A VŠECHNY ZLOČINY TAKÉ – záleží podle jejich míře činu, a ne podle věku, národnosti, atd.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s