Nacistická politika čistoty krve zažívá renezanci.Izrael začal ověřovat čistotu židovské krve testy DNA


Jak už jsme před nějakým časem uvedli, Izrael loni oznámil, že se rozhodl využít posledních poznatků v oblasti genetiky a je tedy připraven, testovat čistotu židovské krve imigrantů, prostřednictvím testů DNA.U těch, kteří se tak chtějí ucházet o izraelské občanství na základě zákona o návratu aliya, může být požadovám test DNA, který ověří, zdali jim v žilách koluje dostatek čisté židovské krve.

jewish-genes500

Ostrov demokracie na Blízkém východě, jak židovský stát nedávno označil prezident Zeman, tedy dále zpřísnil podmínky pro přijímání imigrantů a už nebude muset stačit prokázat, že dotyčná osoba má židovské kořeny alespoň ve třetí generaci.Přestože se tedy zatím testování čistoty židovské krve pomocí testů DNA neprovádí plošně, nastolený trend je jasný – zajištění co nejčistší krve židovského národa.

V těchto souvislostech je pak zvláštní, že nacistická politika čistoty árijské krve byla údajně zvrhlá a špatná, ale izraelská politika čisté židovské krve je správná a nikdo z evropských vládnoucích politiků, proti ní překvapivě neprotestuje.Potvrzuje se tak, že nacistická politika rasové čistoty nebyla vůbec špatná, ale jak ukazují poslední výzkumy v oblasti genetiky, právě naopak, a na svou dobu byla velmi pokroková a hodná následování.Proto židovský stát, který patří ve vědeckém výzkumu ke světové špičce, přijal tyto principy čistoty krve za sobě vlastní a začal tuto politiku, založenou na čistotě krve, dále rozvíjet.Zatímco však němečtí nacisté, svoji původní rasovou čistotu prosazovali  spíše omezeně, a jen u některých elitních složek státu, jako třeba SS, zatímco běžné populace se prakticky netýkala, v židovském státě se rozhodli to vzít z gruntu a bez prokázání rasové čistoty, se v Izraeli ani neoženíte.

Do nedávna zesměšňovaná pravidla zavedená nacisty v Německu a odmítaná jako pavědecká, se tak v Izraeli prosazují zásluhou molekulárních testů, díky kterým lze zkoumat celé genomy jednotlivců a vytvářet tak základ pro původ veškerého židovského obyvatelstva.Nejedná se tak o nějakou ideologii nebo šarlatánství, ale o high-tech vědu, která umožnila určit hranice židovské identity a etnické příslušnosti.

Jak je pak z vyjádření evropských politiků zřejmé, mají k Izraeli dlouhodobě veskrze pozitivní vztah.Vícepremiér Bělobrádek se tak například nedávno vyjádřil k vědecko technologické spolupráci s Izraelem následovně: “Jsem opravdu rád, že jsem mohl loni se svým protějškem Jaakovem Perim podepsat deklaraci o spolupráci ve výzkumu a vývoji. A že brzy vyšleme do Tel Avivu našeho vědeckého atašé. Izrael má nejen nejhustší koncentraci nositelů Nobelových cen, ale je rovněž lídrem v uvádění vědeckých objevů do průmyslové praxe”.Budeme tedy nadále sledovat, jestli se tato spolupráce ve výzkumu a vývoji, projeví i v oblasti testování čistoty krve, jelikož ho dnešní Evropa už potřebuje, jako prase drbání.

Zatím to ale spíše vypadá, že evropští politici prosazují politiku míšení ras a nikoliv čistoty krve, když si vzali za vzor kavárenskou filozofii Kalergiho, podle které, člověk budoucnosti bude smíšené krve, která má vzniknout křížením Evropanů, černochů a Arabů.Jak toto míšení krve podle Kalergiho ideologie vypadá v praxi, jsme mohli vidět nedávno při událostech v německých městech i jinde.Míšení evropské rasy s primitivy, tak zjevně nebude tou cestou, kterou by se měly evropské národy vydat, naopak jako správná, se jeví cesta ochrany čistoty krve, prosazovaná už německými nacisty a dnes Izraelem.

Advertisements

2 thoughts on “Nacistická politika čistoty krve zažívá renezanci.Izrael začal ověřovat čistotu židovské krve testy DNA

  1. Právě, že mi to o “čisté rase” v Izraeli také vadí, právě proto, že mi to připomíná nacismus. Jenomže se zdá, že kritizovat za to Izrael, je podle veřejnosti rasismus. Takže jestli pro někoho kritizovat islám je rasismus, tak kritizovat rasistické zákony u Židů je rasismus číslo jedna. Nechci ani omezování dobrovolné lásky (islám, rasismus) ale ani vnucovat lásku a plození dětí (křesťané, komunismus). Všechno by mělo být dobrovolné. Je zajimavé, že v jednom článku kritizujete Židy ale pak je podporujete u jednoho článku.

    Like

  2. Situace v Izraeli je komplikovaná, vznik Izraele doprovázely teroristické útoky ze strany židovských organizací s mnoha mrtvými.

    Izrael ani nikoho v článcích nepodporujeme, jen schvalujeme například doporučení izraelských politiků, aby se lidé ozbrojili, jelikož to je prokaztelně jediná efektivní obrana proti ozbrojeným útočníkům.Rovněž segregační zákony jsou velmi účiné proti arabským teroristům, takže považujeme za správné je zavést i v Evropě.To že pak někde Židy kritzuje a jinde zase ne, je myslím v pořádku, pokud by jsme je naopak jen chválili, jak to dělá mainstream, smrdělo by to zavislostí na sto honů.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s